אודות

האגף לתלמידים מחוננים ומצטיינים מעוניין להנגיש את המחקר האקדמי בתחום לצוותי החינוך ולציבור הרחב, וכן לעודד שיתופי פעולה בין החוקרים בתחום המחוננות בישראל לבין אנשי ההוראה, הניהול וההדרכה העוסקים בתחום.  בלוג האגף למחוננים ולמצטיינים יציג פרסומים מהמחקר בתחום חינוך המחוננים והמצטיינים באמצעות תקצירים של מאמרים, סקירות ספרות, המלצות קריאה וכיו"ב. יפורסמו תקצירי מאמרים על פדגוגיות ודרכי הוראה המתאימות למחוננים ולמצטיינים. הקוראים מוזמנים להגיב לרשומות ולדון בסוגיות המתעוררות. בנוסף ניתן להגיב בדף הנוכחי ולהעלות סוגיות חדשות הדורשות טיפול לדעתכם ונצרף אותן לתור 🙂 לצורך התייחסות. 

מעבר להעמקת ההבנה בתחום, ברמה המעשית, מאמרי מחקר יכולים לעזור בפתרון בעיות המתעוררות במהלך העבודה עם מחוננים, לתת רעיונות לקורסים, ליוזמות, למחקר פעולה ולפעילויות.

giftedresearch

ניתן לשלוח הצעות לרשומות לגילמור קשת בדוא"ל gilmor.keshet@mail.huji.ac.il. רשומות שימצאו מתאימות יפורסמו בבלוג לאחר עריכה.

נשקול את פרסומן של רשומות בנות 1-3 עמודים, שיעסקו במחקר אקדמי בתחום חינוך המחוננים והמצטיינים. לדוגמה, דיווחים של חוקרים ותלמידי מחקר על עבודתם, תקצירי מאמרים (נא לשלוח גם את המאמר המקורי), תקצירי תזות מחקר (עם התזה), אפשר לשלוח תקציר של עבודה סמינריונית, תקציר של פרק בספר, סקירות ספרות וכיו"ב. איזכור של רשומה מבלוג או מהעיתונות היומית עדיף לשלוח לקבוצת הפייסבוק מחונ-נט

קריאה מהנה,

דר' גילמור קשת וצוות העריכה

מחוננט

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s